Wibracje

Wibracja numerologia Droga Życia, Dzień Urodzenia, Klucz Wcielenia Liczby Ekspresji kluczowe wibracje.

wibracja numerologia cel duszy inkarnacjeWibracja główna 1 oznacza niezależność, siłę woli, pewność siebie i kreatywność. Osoby z numerem 1 są często liderami i pragną osiągnąć sukces. Jedynka to również pedant, uwielbia porządek nie tylko w sferze materialnej. Jestem błyskotliwa, uparta w dążeniu do celu, napotkane trudności rozwiązuje szybko i idzie dalej. Jedynka jest ambitna i chce podbijać świat, to na co musi uważać to zbytnia pewność siebie, tendencja do podporządkowywania sobie wszystkiego i wszystkich dookoła a w konsekwencji na zarozumialstwo i pychę.

Wibracja główna 2 oznacza współpracę, empatię, intuicję i harmonię. Osoby z numerem 2 są często dyplomatyczne i potrafią rozwiązywać konflikty. Dla dwójki po prostu, bardzo ważne jest, żeby wszyscy wokół byli zadowoleni. Zdarza się więc, że dwójka, chcąc zadowolić otoczenie zapomina o sobie. To dwójka jest zawsze chętna i otwarta do pomocy swoim przyjaciołom. Jeśli to dwójka zechce się nami zaopiekować będziemy czuli wewnętrznie, że jej naprawdę zależy na naszym dobru. Dwójka bardzo często musi pracować nad poczuciem własnej wartości i szukać siły wewnątrz, często bowiem i skłonność do poświęcania się i opiekowania wszystkimi dookoła jest sposobem na radzenie sobie z własnymi emocjami.

Wibracja główna 3 oznacza komunikację, kreatywność, ekspresję i optymizm. Osoby z numerem 3 są często towarzyskie i lubią być w centrum uwagi. To bardzo ciekawa niesamowicie kolorowa wibracja, twórcza i utalentowana artystycznie. Byciem w kreacji wyraża siebie, a dla trójki pokazanie siebie na zewnątrz jest bardzo ważne. Trudnością dla trójki może być tak zwany słomiany zapał oraz lekkomyślność i chwiejność. Jest to często cecha trudno do zaakceptowania przez otoczenie, które jednak uwielbia trójki za jej dziecięcą radość, spontaniczność i życiową energię.

Wibracja główna 4 oznacza stabilność, organizację, praktyczność i odpowiedzialność. Osoby z numerem 4 są często solidne i mogą liczyć na nich inni. Bardzo często czwórka skupia się przede wszystkim na pracy, czwórka odnajdzie się we wszystkich praktycznie zawodach, gdzie będzie mogła najpierw dokładnie zaplanować swoje działania, chętnie ułożyć je w tabelkę, a następnie krok po kroku sumiennie będzie mogła je realizować. Jest niezastąpiona we wszystkim co wymaga dokładnego planu może być to zarówno organizacja przyjęcia rodzinnego jak również rozpisanie projektu biznesowego na poszczególne kroki. Trudnością jaką możemy napotkać w kontaktach z czwórką, może okazać się fakt, że czwórka wprowadza w swoje życie zbytnie uporządkowanie i rygor, co często jest trudne do zaakceptowania przez otoczenie. Jeśli do tego jeszcze, zamknięte na argumenty i dyskusje czwórka, obsesyjnie będzie obstawała przy swoim zdaniu lub wyborze stając się w swoich działaniach czasami nawet agresywna a na pewno uparta. Czwórki wierne są przede wszystkim swoim zasadom.

Wibracja główna 5 oznacza przygodę, zmianę, wolność i spontaniczność. Osoby z numerem 5 są często ciekawe świata i nie boją się wyzwań. Za numerologiczną piątką naprawdę trudno nadążyć, powiedzenie „100 pomysłów na minutę” na pewno powstało w odniesieniu do numerologiczny piątki. Osoby te uwielbiają być wśród ludzi, kierują się emocjami, często są bardzo zmysłowe. Piątka jest niecierpliwa, absolutnie nie będzie czekała na nic i na nikogo, wszystko musi być tu i teraz. Piątka jest też przy tym niesamowicie uparta, ma dużo oczekiwań i robi wiele rzeczy na raz. Piątki mogą zainteresować się pracą z energią, mają bowiem często wrodzony talent do wyczuwania energii innych, rozwijając go i pracując nad wyciszeniem siebie, mogą być bardzo dobrymi psychologami, lub odnaleźć się w dziedzinach związanych z ezoteryką. Piątka musi jednak pamiętać, że jej wolność, nie może ranić innych. Ważne również, aby wchodząc w kolejne nowe pomysły nie marnowała przy tym swojej energii i czasu.

Wibracja główna 6 oznacza miłość, opiekę, odpowiedzialność i poczucie obowiązku. Osoby z numerem 6 są często rodzinne i lubią pomagać innym. Numerologiczna szóstka jest w stanie zrobić bardzo wiele, aby stworzyć harmonijną ciepłą rodzinę. W naturalny sposób mają talent do opiekowania się innymi, doskonale sprawdzą się w służbie zdrowia i wszędzie tam, gdzie opieka nad drugą istotą jest najważniejsze. Szóstki lubią stabilizację, Cenią sobie bardzo elegancją potrafią być jednak niezdecydowane chwiejne emocjonalnie skrajnej sytuacji będą wpadać w histerię i użalać się w poczuciu, że otoczenie nie docenia ich poświęcenia. Szóstki są ciekawe tego co dzieje się w życiu innych, negatywnych aspektach może to powodować wścibstwo skłonności dla plotkarstwa. Szóstki powinny pamiętać o tym, że każdy ma prawo popełniać swoje błędy, i szóstka nikogo przed tymi błędami nie powinna chronić, te błędy to nasze lekcje i najlepiej uczą nas jak sobie radzić w trudnych sytuacjach

Wibracja główna 7 oznacza mądrość, introspekcję, duchowość i niezależność, luksus i elegancję. Numerologiczna siódemka to Chyba najbardziej tajemnicza wibracja. Siódemka uwielbia zagłębić się w swoje wnętrze, jest również wibracją sprzyjającą pogłębianiu wiedzy i wysokiej specjalizacji. To w połączeniu z zamiłowaniem do nauki powoduje, że siódemki są wybitnymi intelektualistami, posiadającymi często ogromną wiedzę. To czy tą wiedzą podzielą się z otoczeniem zależy tylko od tego jak bardzo siódemka jest zdystansowana. Jeśli w portrecie wspierają ją liczbę otwierające na otoczenie może być dobrym nauczycielem. Siódemki są bardzo otwarte na medytacje, mają wrodzoną umiejętność głębokich w wglądów, często posiadają dar jasnowidzenia i są otwarte na pracę z energią. Siódemki to w większości pacyfiści empatyczni i otwarci na innych, czasem jednak mają zbyt idealistyczne spojrzenie na sytuację. Siódemka musi również uważać, aby nie izolować się zbytnio od otoczenia, może wówczas bowiem stać się niezrozumiałym przez otoczenie samotnikiem. Siódemka bowiem wie i widzi więcej niż inni dobrze, aby nie zostawiała tylko dla siebie tylko dzieliła się tym ze światem.

Wibracja główna 8 oznacza władzę, sukces, materializm i ambicję. Osoby z numerem 8 są często biznesowe i dążą do osiągnięcia sukcesu. Ósemka ma dar zarządzania pieniędzmi i nieważne czy jest to budżet firmowy czy domowy. Musi jednak uważać, aby pieniądze i chęć ich posiadania nie przysłoniła im pozostałych celów życia. Ósemka ma niewiarygodną zdolność do szybkiej regeneracji organizmu, Co powoduje, że jest praktycznie zawsze gotowa do działania. Zdarza się, że ósemka efektywna i skoncentrowana w biznesie, ma kłopoty z podejmowaniem decyzji, szczególnie tymi dotyczącymi spraw osobistych. Ósemki są ambitne, realizują cele, do których inni nawet nie spróbowali podejść, jeśli wierzą sukces są niezłomne i uparte w dążeniu do celu. Skoncentrowanie na materii i ogromna ambicja może czasami powodować, że ósemka będzie się wycofywała i zamykała w sobie, to może spowodować kłopot w dotarciu do numerologicznej ósemki a stąd już tylko krok do tego, aby ósemka zatraciła się te władzy, stała się egocentryczna i nerwowa.

Wibracja główna 9 oznacza humanitaryzm, poświęcenie, hojność i dobroć. Osoby z numerem 9 są często altruistyczne i chcą pomagać innym. Dziewiątka to cierpliwy wytrwały empatyczny nauczyciel. Wyjątki bardzo często mają dar jasnowidzenia lub jasno czucie, dziewiątka ma umiejętność trafiania sedno problemu. Dziewiątka, choć pojawiła się na ziemi po to by być dla innych, nie powinna zapominać jednak o tym, że ważna jest również praca nad sobą. Dziewiątka powinna obserwować swoje emocje, nie popadać w skrajności, unikać histeryzowania bywają bowiem zbyt emocjonalne. Dziewiątki mają ogromną potrzebę wolności i niezależności próba ograniczania tej wolności dziewiątki może spotkać się z ogromnym jej buntem. Wrodzoną empatię dobrze, aby dziewiątka wykorzystywała w pracy dla innych. Dziewiątki mają bowiem silne połączenie z własną intuicją, są z natury bardzo szlachetne, błyskotliwe, inteligentne otwarte i komunikatywne. Dziewiątce jednak trudno pogodzić się z porażką, długo ją rozpamiętuje, analizuje i często opóźnia to podjęcie następnych kroków i działań. Dziewiątka powinna pracować nad zaakceptowaniem zarówno siebie jak i innych takimi jakimi są.